Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Como

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Como – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Como – Podręcznik

Wynajem Samochodów Como
Wynajem Aut Como

Como jest stolicą prowincji Como i należy do regionu Lombardia, który znajduje się w północno-zachodniej części Włoch. Miasto położone jest nad jeziorem Como, a jego miejsce. 6 km do granicy ze Szwajcarią na północy i ponad 200 km do granicy z Francją na zachodzie. Como został nazwany Novum Comum gdy Juliusz Cezar miał miejsce w 1. wieku pne Kr, a dziś jest liczba mieszkańców prawie 85 000 (2009).

Ze względu na swoją długą historię, istnieje wiele starożytnych miejsc w Como, a wiele zabytków znajduje się w stare miasto z murów i wież. Budowa katedry rozpoczęła się w 1300 roku, a kościół San Fidele został zbudowany w 1100S. bazylika Sant’Abbondio rozpoczęto w 1000 i obejmuje obrazy z tego samego wieku i freskami z 1300 roku. Como jest popularnym celem turystów ze względu na położenie w pobliżu Alp i ich lokalizacji nad jeziorem Como.

Mediolańskiego lotniska Malpensa chodzi. 50 km od miasta.