Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Arezzo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Arezzo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Arezzo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Arezzo
Wynajem Aut Arezzo

Arezzo jest stolicą prowincji Arezzo liczące ok. 90000 (2009). Należy Arezzo Toskanii, usytuowane w północnej części zachodniej Włoszech. Arezzo znajduje się we wschodniej części regionu, około 75 km na południowy wschód od Florencji, i jest prawie w połowie drogi między wybrzeżem Morza Śródziemnego na zachodzie i wybrzeżu Adriatyku, na wschodzie. Arezzo było ważne miasto Etrusków, którzy panowali na obszarze między ca. 1200 i 550 pne Kr.

Istnieje kilka witryn, Roman w mieście, obok średniowiecznych murów miejskich, placów i kościołów. Jeden z najsłynniejszych placów są Piazza Grande i pałace z 1300 roku oraz kościół Santa Maria della Pieve, który został wzniesiony w 1100S. Wiele interesujących muzeów można zwiedzać, w tym muzeum Roman, muzeum archeologiczne i muzeum biżuterii. Muzeum Casa de Vasari jest dom włoskiego artysty i historyka Giorgio Vasara, którzy żyli w 1500.

Florence Peretola własności lotniska i ok.. 90 km na północny zachód od Arezzo.