Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Piza Galileo Galilei Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Piza Galileo Galilei Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Piza Galileo Galilei Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Piza Galileo Galilei Lotnisko
Wynajem Aut Piza Galileo Galilei Lotnisko

Piza Galileo Galilei Lotnisko nosi imię Galileo Galilei, włoski fizyk, filozof i astronom, który urodził się w Pizie. Lotnisko znajduje się 2 km od Pizy, 20 km od Livorno i 80 km od Florencji. Działa zarówno autobusy i pociągi z lotniska i do pobliskich miast. 11 różnych wypożyczalni samochodów oferuje swoje usługi na lotnisku, w tym Auto Europe, Avis, Sixt, Easy samochodów, Europcar, Hertz, Thrifty i Maggiore.

W 2008 r. 4.018.000 pasażerów odwiedzających lotnisko.Piza Galileo Galilei Lotnisko jest obsługiwane przez różne linie lotnicze 20 i loty do 57 różnych miejsc krajowych i międzynarodowych.

Lotniska w Pizie ma wielkie centrum handlowe o nazwie La Corte, gdzie oprócz sklepów jest również salon fryzjerski. Barów i restauracji serwujących dania kuchni międzynarodowej łaski i żywności z Toskanii jest dobry. Jeden z najlepszych szkół tańca Włoch, Scuola di Danza, ma nawet studio tańca na lotnisku. Inne udogodnienia obejmują pokój dla dziecka, bezprzewodowy internet, bankowość i sale konferencyjne. Brak hoteli w Piza lotnisko, ale jest bardzo blisko portu lotniczego oczywiście.