Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Palermo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Palermo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Palermo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Palermo
Wynajem Aut Palermo

Palermo, Włochy piątym co do wielkości miasto i stolica Sycylii. Dzięki 687.000 mieszkańców na północnym wybrzeżu wyspy Morza Śródziemnego, miasto to jest to tętniący życiem port. Tutaj jest połączenie promowe z Włoch Neapol i Tunisu.

Palermo jest być może najlepiej znany jako rodzinnym mafii. Jest to również miejsce, gdy działania filmy Ojciec chrzestny Francisa Forda Coppoli został dodany, jak i lokalizacja do folii klasyczne Cinema Paradiso. Palermo jest pięknie położony w przyjemny klimat. Jest bogata w architekturze i cieszy się znacznym ruchem turystycznym. Palermo ma katalaninspirert katedry, katakumby, Cappuccini Katakumby, z   zmumifikowane tubylców, którzy są dobrze zachowane.Gesu Kościół jest jedną z najlepiej zachowanych. W Cappella Palatine jest piękne mozaiki złota, a były komory królewskiej w Palazzo dei Normanni. La Marina promenady prowadzącej do La Flora, park z 1700 roku.

Palermo International Airport znajduje się 32 km na zachód od miasta w Punta Raisi.