Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Novara

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Novara – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Novara – Podręcznik

Wynajem Samochodów Novara
Wynajem Aut Novara

Novara jest stolicą prowincji Novara i znajduje się w północnym regionie Piemont, który znajduje się w północno-zachodnim rogu kraju. Z populacją ponad 100 000 (2007) Novara drugim największym miastem w regionie, i to jest ok.. 50 km do centrum mody z Mediolanu na wschód.Szwajcarskiej granicy jest znaleźć około 60 km na północ, a od granicy z Francją na zachodzie jest trochę ponad 100 km.

Novara została założona przez Rzymian pod nazwą Novaria i była ważnym miastem wzdłuż dróg Roman handlu w północnych Włoszech. Wcześniej, w zabytkowym mieście otoczony przez starożytnych murów miejskich, ale te zostały zniszczone z powodu rozwoju miasta, a dziś pozostaje tylko część starej bramy miasta. Kilka budynków w starym mieście pochodzi z czasów średniowiecza, a przestrzeń Broletto, jak w średniowieczu był ważnym miejscem spotkań, można zaliczyć zwiedzanie muzeum miejskie i galeria sztuki.

Milan Malpensa Airport jest głównym lotnisku w Mediolanie i jest ok. 20 km na północ Novara.