Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Brindisi

Jeśli planujesz swoją następną podróż do Brindisi, czy zastanawiasz się nad tym, czy są tam wypożyczalnie samochodowe, oferujące przyjazne dla portfela warunki wynajmu samochodów, których możesz używać, by odkrywać piękne części tego miasta? Nie obawiaj się. Jest wiele opcji wynajmu samochodu, idealnie do ciebie dopasowanych. Rezerwacja wynajmu samochodu jest bardzo prosta. Niemniej jednak możesz sprawdzić online swoje preferowane usługi wynajmu samochodów w mieście.

Przewodnik po Brindisi

Wynajem Samochodów Brindisi
Wynajem Aut Brindisi

Brindisi to miasto położone w regionie Apulia we Włoszech, które jest stolicą prowincji Brindisi. Gospodarka miasta opiera się na przetwórstwie chemicznym, rolnictwie, działalności handlowej i wytwarzaniu energii elektrycznej. Miasto ma obecnie ponad 80 000 mieszkańców. Tradycja głosi, że miasto zostało założone przez bohatera Diomedesa. Jednak fakty historyczne mówią, iż miasto Brindisi istnieje od czasów starożytnych Greków i Rzymian. Miasta w pobliżu Brindisi to Mesagne, San Pietro Vernotico i Cellino San Marco. 

Miasto korzysta z nadmorskiej lokalizacji i ma niesamowitą przystań i porty, które można odkrywać podczas wizyty w mieście. Port odegrał kluczową rolę w historycznym rozwoju tej części Włoch, ze względu na aktywny handel z Grecją i innymi krajami za Adriatykiem. Ponadto w Brindisi znajduje się także ogromna kolekcja fantastycznych budowli, takich jak Kościół Santa Maria del Casale i piękny Castello Alfonsino. 

Miasto ma sprzyjające warunki klimatyczne, co sprawia, że ​​Brindisi jest ono lpeszym miejscem do życia. W mieście znajduje się wiele atrakcji, dzięki którym twój pobyt nie będzie stratą czasu. Niektóre z tych atrakcji to portyk De Cateniano, loggia Palazzo Balsamo i prowincjonalne muzeum archeologiczne. W tętniącym życiem historycznym centrum Brindisi,znajduje się również kilka starożytnych artefaktów, które cię urzekną. Miasto było tymczasową siedzibą rządu od września 1943 r. do października 1944 r. 

Ponadto znajdziesz w mieście piękne zamki z bogatą historią. Niektóre z tych zamków to Castello Svevo di Brindisi, Castello Alfonsino i inne, niesamowite zamki czekające na odkrycie. W Brindisi znajdziesz także pyszne dania i wina. Niektóre ze słynnych restauracji w Brindisi to Officina dei Sapori Ostuni, Romanelli, Sciue Sciue, Masseria Li Veli itp. Większość hoteli w Brindisi ma znakomicie zaopatrzoną plażę. Zalecamy korzystanie z Map Google podczas zwiedzania miasta Brindisi. 

Eksploruj swoim wynajętym autem

Miasto Brindisi ma wiele atrakcyjnych i pięknych miejsc, które czekają na odkrycie podczas jazdy wynajętym samochodem. Jeśli chcesz zwiedzić miasto Brindisi w wynajętym samochodzie, możesz zacząć od wizyty na Placu Katedralnym. Maksymalna odległość do Placu Katedralnego wynosi około 6 km, co zajmie około szesnastu minut jazdy wynajętym samochodem. Możesz także zatrzymać się w Colonne Romane położonej w regionie portowym Brindisi. To nie daleko od Placu Katedralnego. 

Innym interesującym miejscem, które można odkryć, jest Chiesa di Santa Maria – jedna z najbardziej znanych religijnych atrakcji miasta. Piękny kościół położony jest na zachód od Placu Katedralnego. Odległość do lokalizacji wynosi około 7 km, co zajmuje 21 minut jazdy wynajętym samochodem. Możesz także poznać historyczne dziedzictwo Brindisi. Jednym z najważniejszych muzeów, które można odkryć, jest Museo Archeologico Provinciale Ribezzo. Znajdziesz tutaj wiele interesujących przedmiotów związanych z historią Brindisi. 

Ponadto, sprawdź niektóre ze słynnych restauracji w Brindisi, aby posmakować najlepszych tradycyjnych potraw w mieście. Jeśli jesteś fanem pizzy, powinieneś odwiedzić Romanelli, aby uzyskać najlepszą pizzę w mieście. Maksymalna odległość do lokalizacji wynosi około 6,7 km, a podróż samochodem wynajętym zajmuje 19 minut. Inne miejsca, które możesz odwiedzić, to Muzeum Piwa, Castello Svevo di Brindis, Loggia di Palazzo Balsamo, Tenuta Partemio itp. Ponadto zetkniesz się tutaj z tradycyjnymi potrawami, takimi jak Panzerotti, Focaccia Barese, Ragù alla Pugliese itp. podczas jedzenia na mieście. 

Lotniska

Miasto Brindisi ma cztery lotniska, z których najbardziej popularne są dwa. Jednym z głównych lotnisk jest lotnisko Brindisi Casale, które obsługuje wszystkie części Salento i znajduje się zaledwie 6 km od centrum miasta. Inne lotnisko, znane jako Salento, znajduje się w Brindisi na południu Włoch. Wypożyczalnie samochodów, które tu znajdziesz, to: Budget, Hertz, Europcar, Avis itp. Dostępne opcje wynajmu samochodów to Economy, Luxury itp. Niektóre z najbardziej popularnych lotów z lotniska w Brindisi są trasy do Pizy, Mediolanu i Werony. 

Kolejnym z czterech lotnisk jest lotnisko Bari Palese, które znajduje się w Bari. Lotnisko znajduje się około 8 km na północny zachód od centrum miasta. Wypożyczalnie samochodów dostępne na lotnisku Bari Palese to Sixt, Hertz, Europcar, Budget itp. Dostępne opcje wynajmu samochodów to Economy, SUV, kabriolet, minivany i wiele innych. 

Wreszcie, innym międzynarodowym portem lotniczym w pobliżu Brindisi jest Międzynarodowy Port Lotniczy Tirana Nënë Teresa, często określany jako Międzynarodowy Port Lotniczy Rinas. To lotnisko jest 185 km od Brindisi. Znajdziesz wypożyczalnie samochodów, takie jak Enterprise, Avis, Alamo, Thrifty, Europcar, itp. Opcje wynajmu samochodów to Mini, Minivan, Economy, Compact i wiele innych. Lokalne lotniska w pobliżu Brindisi to Lecce / Galatina i Grottaglie. 

Ruch uliczny

Przed zwiedzaniem miasta Brindisi w wynajętym samochodzie musisz wiedzieć o kilku rzeczach. Obejmują one ruch drogowy, warunki drogowe, ograniczenia prędkości i opcje parkowania. Większość autostrad w Brindisi to drogi trzypasmowe a ich prędkość maksymalna wynosi 130 km / h. W przypadku mniejszych autostrad maksymalne ograniczenie prędkości wynosi 110 km / h, a na drogach wiejskich maksymalne ograniczenie prędkości 90 km / h. Należy jednak przestrzegać przepisów ruchu drogowego, gdyż kierowcy przekraczający ograniczenia prędkości zapłacą grzywnę. 

Drogi w Brindisi są w dobrym stanie. Ponadto większość dróg krajowych jest zwykle wąska, dlatego należy zachować ostrożność podczas jazdy po drogach wiejskich. Jednak podczas jazdy należy unikać Zona Traffico Limitato w Brindisi, jeśli nie jest się posiadaczem zezwolenia. W mieście Brindisi dostępnych jest wiele miejsc parkingowych. Miejsca parkingowe dostępne w Brindisi to Garaż S. Chiara, Parcheggio Aeroporto Brindisi i Deposito Autorimessa di Palma. Opcje parkowania zawierają parkowanie krótkoterminowe, parkowanie jednodniowe, parkowanie długoterminowe i wiele innych.