Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Avellino

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Avellino – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Avellino – Podręcznik

Wynajem Samochodów Avellino
Wynajem Aut Avellino

Avellino jest stolicą prowincji Avellino i znajduje się w regionie Kampania. Region ten znajduje się w południowej części Włoch i na wybrzeżu Morza Śródziemnego na zachodzie, a miasto chodzi. 50 km w głąb lądu.To jest prawie 60 km do Neapolu, znajduje się na wybrzeżu i jest jednym z największych miast w południowych Włoszech.pasmo górskie Apeninów okolic Avellino i przepływów Sabato rzeki przez miasto. Ludność była w ponad 55 000 w 2009 roku.

Istnieje wiele trzęsień ziemi w okolicy, ale Avellino wciąż zachował wiele średniowiecznych czuć. Starożytnych i czcigodny gmach stoi katedra została zbudowana w 1100S i że można zobaczyć pozostałości zamku sięga 800 – i 900-numer. Monte Vergine jest znanym valfartskloster w odległości ok.. 10 km na północny zachód od Avellino, a czynny wulkan Wezuwiusz jest znaleźć około 60 km.

Neapol lotniska jest ok.. 50 km na zachód od miasta.