Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Prato

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Prato – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Prato – Podręcznik

Wynajem Samochodów Prato

Wynajem Aut Prato

Prato jest stolicą prowincji o tej samej nazwie i należą do regionu Toskanii. Miasto położone jest w północnej części regionu, który jest usytuowany w kraju i graniczy zWłoch zachodniego wybrzeża.Piękną Florencję jest ok.. 20 km na południe od miasta, podczas gdy zachodnie wybrzeże i Morze Śródziemne jest znalezienie prawie 80 km od Prato. Bisenzio Rzeka przepływa przez miasto i jego mieszkańców została określona na poziomie prawie 190 000 w 2009 roku.

Prato to wiadomo, że jeden z głównych producentów wyrobów włókienniczych we Włoszech prawie 900 lat i wraz z okolic ullvareproduksjonen centrum kraju. Historia produkcji jest zachowany w Muzeum Włókiennictwa Muzeum Włókiennictwa z. W historycznej dzielnicy znajduje się wiele pięknych pałaców, takich jak Palazzo Pretorio z 1200s. Palazzo degli Alberti został zbudowany w 1100S i obecnie mieści się galeria sztuki.

Florencja Lotnisko jest międzynarodowy port lotniczy położony ok.. 10 km od Prato.Lotnisko nazywa się zarówno Peretola i Amerigo Vespucci Airport.

polski