Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Udine

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Udine – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Udine – Podręcznik

Wynajem Samochodów Udine
Wynajem Aut Udine

Udine jest stolicą prowincji Udine i liczy prawie 100 000 (2008). Województwo należy do regionu Friuli-Wenecja Giulia, położony w północno-wschodniej części kraju, która graniczy z Austria na północ.Z Udine jest mniejsza niż 40 km na słoweńskiej granicy na wschodzie i ca. 35 km na wybrzeżu Adriatyku, w południe, podczas gdy w Alpach jest około 50 km na północ od miasta.Pierwsza wzmianka w źródłach z roku 983.

Wiele wizyta Udine, ze względu na stare budynki, które można znaleźć w mieście. Jednym z najbardziej znanych atrakcji jest zamek położony na wzgórzu nad miastem i został zbudowany w 1500. Dziś domy zamek galeria sztuki z obrazami z 1300 roku, muzeum, muzeum archeologiczne. Innym znanym zabytkiem jest Palazzo Patriarcale sięga 1517 i był używany do patriarchy mieszkań, podczas gdy w mieście katedra została zbudowana w 1236 r.

Friuli Wenecja Giulia Airport znajduje się około 35 km.