Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Cortona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Cortona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Cortona – Podręcznik

Wynajem Samochodów Cortona
Wynajem Aut Cortona

Cortona to miasto należące do Toskanii i znajduje się daleko na wschodzie regionu. Toskania znajduje się na zachodnim wybrzeżu wystającą częścią Morza Śródziemnego na zachodzie i Morzem Adriatyckim na wschodzie. Od Cortona jest około 180 km wybrzeża Morza Śródziemnego i ok. 190 km na wybrzeżu Adriatyku, a jezioro Trasimeno znajduje się prawie 13 km na południe od Cortona. Ludności ponad 20 000 w 2009 roku.

Cortona to starożytne miasto, które zostało wybudowane przez Etrusków, który rządził Toskania od ca. 700 pne Korony i została podjęta przez Rzymian w 310 pne Kr. To sprawia, że Cortona do jednego z najstarszych miast regionu i jest pod silnym wpływem jak to wyglądało w 1400. Ulica jest wąska i skręcanie, a budynków pochodzi od włoskiego średniowiecza. Palazzo Pretorio został zbudowany w 1300 roku i dziś jest budynek, w którym mieści się Muzeum Etrusków.

Florencja lotnisko Amerigo Vespucci nazywana jest także na lotnisku lub Peretola położony jest ok.. 130 km na północ od Cortona.