Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Trento

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Trento – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Trento – Podręcznik

Wynajem Samochodów Trento
Wynajem Aut Trento

Trento jest stolicą obu prowincji Trento i regionu Trentino-Alto Adige. Region ten znajduje się w północnej części Włoch granicy Austrii w północno-wschodniej iSzwajcarii w północno-zachodniej.Trento położony jest nad brzegiem rzeki Adige i położony jest w południowej części regionu. Jest ok. 80 km do Verona w południe i około 150 km od Wenecji, położony na wybrzeżu Adriatyku, na południowym wschodzie.Mieszkańców mierzona jest na około 115 tysięcy (2009).

Trento to starożytne miasto założone prawdopodobnie w 300 pne Kr. i części muru średniowiecznego miasta jest nadal widoczny. krajobrazu miasta charakteryzuje się zarówno architektury włoskiej i niemieckiej, a wiele budynków z 1500 zostały odnowione. Castello del Buon Consiglio został wybudowany w latach 1200 – i 1500 i obecnie mieści się Muzeum Narodowe. Saint Vigilius katedry stoi na Piazza Duomo i został zbudowany w 1200 – i 1300 roku.

Najbliższe lotnisko jest Bolzano Airport, położony około 50 km na północ od Trento.