Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Austria

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Austria – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Austria – Podręcznik

Austria
Wynajem Aut Austria

Austria jest krajem śródlądowym, położone w Europie Środkowej i 8.300.000 mieszkańców (2009). Jest otoczony przez Liechtenstein, Szwajcaria, Włochy, Słowenia,WęgrySłowacjaNiemcy i Czechy.

Językiem urzędowym jest niemiecki w Østerrrike ale słoweński, chorwacki, węgierski są uznane języki mniejszości narodowych.

Krajobraz górski w Austrii – Alpy, która obejmuje 60% kraju. Austria jest znanym ośrodkiem narciarskim i ma duże turystyki przez cały rok. Najwyższym szczytem jest Grossglockner, który jest 3798 m. W przeciwnym razie, krajobraz składa się z pagórkowaty teren i urodzajne równiny.

Østerrrike ma alpejskiego klimatu w Alpach, a także w Europie kontynentalnej lavlandsklima Central.

Stolica Wiedeń znajduje się na północny wschód od kraju, od Dunaju, oraz 1.800.000 mieszkańców (2009).Wiedeń jest w kraju centrum kultury i nauki, a także światowej sławy muzea i teatry i opery. Wiedeń jest wielkim miastem turystycznym, a najbardziej znanymi zabytkami są katedra St Stephen’s Cathedral i pięknego pałacu Schönbrunn.

Do najważniejszych miast w kraju WiedeńSalzburgInnsbruckGraz i Linz.

Główne lotnisko w Austria – Vienna International Airport – znajduje się 18 km na południowy wschód od stolicy.

Szukaj ceny wynajmu samochodów w Austrii w naszej wyszukiwarki. Wybierz lokalizację dla odbioru i dostawy i naciśnij w kalendarzu dat. Następnie wyszukaj i wnieść wiele opcji, w tym wynajem samochodów małych samochodów gospodarki i dużych samochodów luksusowych.