Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Klagenfurt

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Klagenfurt – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Klagenfurt – Podręcznik

Klagenfurt
Wynajem Aut Klagenfurt

Klagenfurt to piękne miasto w Austrii, stolica Karyntii.W mieście znajduje się daleko na południu kraju, niedaleko granicy ze Słowenią. Według pomiarów z 2007 r. mieszka ponad 90   000 mieszkańców w Klagenfurcie.Miasto ma ponad 800 lat i charakteryzuje się zarówno nowoczesnym społeczeństwie i zabytkowego siatki ulic.

Klagenfurt to miasto, które zachowało swój rustykalny urok i przyciąga turystów głównie ze względu na piękne budynki z 1500 – i 1600. Obecnie większość budynków i podwórek na Starym Mieście odnowiony i oferuje uroczych knajpek i sklepików. Klagenfurt słynie z zabytków, a poruszanie się po mieście ponad 20 zamków. Wiele z nich obecnie mieści i restauracje są otwarte dla wycieczek. W sierpniu każdego roku odbywają letni festiwal Altstadtzauber, co oznacza „stare miasto magiczne”.

Możliwe jest latać z zagranicy, Klagenfurt Wörthersee International Airport znajduje się zaledwie 3 km poza centrum miasta.