Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Graz

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Graz – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Graz – Podręcznik

Graz
Wynajem Aut Graz

Graz jest drugim co do wielkości miasto w Austrii z 250.000 mieszkańców (2009) i jest stolicą stanu Styrii.Graz położony jest w południowo-wschodniej Austrii, na granicy Węgier i Słowenii. To jest stare miasto, które zostało wymienione w źródłach w 1115, ale szacuje się, że miasto w podeszłym wieku. Miasto leży po obu stronach rzeki Mur.

Ze względu na swoją długą historię, wiele starych budynków do odwiedzenia w Graz. Miasto jest wokół góry urwisko Schlossberg, a na dodatek jest to ruiny zamku i pięknej wieży zegarowej z 1500, który jest otoczony przez kwitnące zieleni. Istnieje wiele średniowiecznych kościołów, które zachowały się w mieście, w tym katedra gotycka z 1400. Centrum starego miasta Graz w 1999 roku wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

9 km poza miasto Graz Lotnisko posiada dwa terminale i pobliskich hoteli. Lotnisko oferuje zarówno loty międzynarodowe oraz loty krajowe.