Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Salzburg Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Salzburg Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Salzburg Lotnisko – Podręcznik

Salzburg Lotnisko
Wynajem Aut Salzburg Lotnisko

Lotnisko jest połączone z miastem w transport publiczny, autobus nr 2 kursuje co 10 minut. Transport, samochody Sunny, Hertx, Avis, Budget, Mega Drive, Blue Box i Sixt wypożyczalnie samochodów są reprezentowane na lotnisku i znajduje się na pierwszym piętrze głównego parkingu.

W 2009 roku odwiedziło 1.553.554 pasażerów lotnisko w Salzburgu, jedna trzecia z nich stosuje się do lotów czarterowych. Salzburg jest bardzo popularne na nartach, a także odrębny terminal 2 służy jedynie loty czarterowe i tylko w soboty. Port lotniczy został otwarty w 1910 roku.

Zakres obu kawiarni, barów, restauracji i sklepów na terenie lotniska w Salzburgu jest dobrze. restauracja Ikarus to elegancka restauracja w pierwszej klasie w hangarze 7, tutaj trzeba zamówić z wyprzedzeniem. Istnieje kilka hoteli w pobliżu, jeden z nich jest Star Inn Hotel Salzburg Airport.