Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Słowenia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Słowenia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Słowenia – Podręcznik

Słowenia
Wynajem Aut Słowenia

Słowenia znajduje się w południowej Europie Środkowej i ma 2 mln mieszkańców (2009). Graniczy na zachodzie Włochy, Chorwacja na południe i wschód, Węgry na północny wschód, a Austria na północy.Ponadto, wybrzeże Słowenii nad Adriatykiem w południowo-zachodniej.

Krajobraz Słowenii składa się z góry, lasy i równiny – gdzie góry są Alp na północy. Najwyższym szczytem kraju – Triglav – ma 2864 m.   Słowenia ma klimat śródziemnomorski na wybrzeżu w południowo-zachodniej, klimat w górach i wodach klimatu alpejskiego w pozostałej części kraju – z gorącymi latami i zimnymi zimami.

Stolica Lublana ma 268.000 mieszkańców (2008), i znajduje się w centrum kraju, między Alpami i Morzem Adriatyckim, na rzece Lublanie.Stolica Słowenii jest największym miastem w kraju i kulturalne, naukowe, gospodarcze i polityczne centrum. Miasto jest najbardziej słynie z średniowiecznego zamku, położonego na wzgórzu, a także malowniczy mostów obejmujące River.

Inne główne miasta w kraju są: Maribor, Celje, Kranj, Velenje i Koper.

głównych międzynarodowych Słowenii – Ljubljanie Joze Pucnik Airport (który jest często nazywany po prostu „Brnik Airport”) – znajduje się 26 km na północ od stolicy.

Taniwynajemaut.pl oferuje szeroki wybór wypożyczalni samochodów w Slovania w większych miastach. Niektóre pojazdy oferowane są małe samochody budżetu Peugot 107 i Ford Fiesta z kabrioletów i samochodów luksusowych, takich jak BMW serii 3 i Mercedes C200.