Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Ljubljana Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Ljubljana Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Ljubljana Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Ljubljana Lotnisko
Wynajem Aut Ljubljana Lotnisko

Ljubljana Jože Pucnik Airport (LJU) znajduje się 26 km na północ od Lublany i 11 km na południe od bye n Kranj.Autobusy kursują mniej więcej raz na godzinę z lotniska do Lublany, a są też autobusy do Kranj. Istnieje kilka firm wynajmu samochodów na lotnisku, istnieją Avis, Budget, Europcar, Hertz, Sixt, Sekretariat Rent a car, Avantcar i Dollar / Thrifty.

1524028 osób odwiedziło w 2007 roku stołeczne lotnisko, które jest najbardziej lotnisko w Słowenii. Lotnisko jest obsługiwane przez linie lotnicze i siedmiu jest główną bazą wypadową dla krajowych Adria Airways oferuje bezpośrednie loty do około 20 różnych miejsc w Europie.

Stołeczne lotnisko znajduje się kilka kawiarni, restauracji i barów, niektóre z nich odkrytym tarasie. Inne udogodnienia obejmują wolne fotele do masażu, pokój zabaw dla dzieci, bezprzewodowy internet, bankowość, opiekę medyczną i duża nowoczesna sala konferencyjna. Hotel Silvester i Penzion Jagodic 3 km od lotniska.