Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Novo Mesto

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Novo Mesto – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Novo Mesto – Podręcznik

Wynajem Samochodów Novo Mesto

Wynajem Aut Novo Mesto

Novo Mesto znajduje się w południowo-wschodniej części Słowenii i znajduje się na brzegu rzeki Krka.Istnieje tylko około 20 km na północnej granicy Chorwacji i ok. 80 km do Zagrzebia, stolicy Chorwacji .Novo Mesto został założony w 1365 i w 2002 r. ludność została określona na poziomie około 40 000

Krka Valley znajduje się na terenie miasta i uważana jest za jedną z najpiękniejszych dolin z bujnej zieleni i oczek wodnych. W okolicy można zobaczyć kilka starych młynów i zamek Otocec zamku, który po raz pierwszy wymieniony w 1252 roku Zamek został spalony w 1942 roku, ale później przebudowany i odnowiony hotel. Na starówce zabytków i Muzeum Dolenjska, można dowiedzieć się o miejscu sztuki i historii kultury.

Najbliższe międzynarodowe lotnisko to lotnisko Zagrzeb, około 80 km od Novo Mesto. Jeśli chcesz latać bezpośrednio do kraju mogą latać do Lublany Jože Pucnik Airport, około 100 km.

polski