Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Novo Mesto

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Novo Mesto – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Novo Mesto – Podręcznik

Wynajem Samochodów Novo Mesto
Wynajem Aut Novo Mesto

Novo Mesto znajduje się w południowo-wschodniej części Słowenii i znajduje się na brzegu rzeki Krka.Istnieje tylko około 20 km na północnej granicy Chorwacji i ok. 80 km do Zagrzebia, stolicy Chorwacji. Novo Mesto został założony w 1365 i w 2002 r. ludność została określona na poziomie około 40 000

Krka Valley znajduje się na terenie miasta i uważana jest za jedną z najpiękniejszych dolin z bujnej zieleni i oczek wodnych. W okolicy można zobaczyć kilka starych młynów i zamek Otocec zamku, który po raz pierwszy wymieniony w 1252 roku Zamek został spalony w 1942 roku, ale później przebudowany i odnowiony hotel. Na starówce zabytków i Muzeum Dolenjska, można dowiedzieć się o miejscu sztuki i historii kultury.

Najbliższe międzynarodowe lotnisko to lotnisko Zagrzeb, około 80 km od Novo Mesto. Jeśli chcesz latać bezpośrednio do kraju mogą latać do Lublany Jože Pucnik Airport, około 100 km.