Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Wieden

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Wieden – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Wieden – Podręcznik

Wieden

Wynajem Aut Wieden

Wiedeń to stolica Austrii i największym miastem. W 2009 roku populacji szacuje się na blisko 1 700 000To piękne miasto znajduje się w północno-zachodnim rogu Austria, obok druga najdłuższa rzeka w Europie Dunaj. Po drugiej stronie rzeki, nieco dalej na północ, Bratysława jest stolicą Słowacji .

Wiedeń jest miastem turystycznym wiele, ponieważ z wielu teatrów, scen operowych, zabytków i muzeów. Miasto od dawna znane jako centrum kultury, muzyki i nauki, i na Uniwersytecie w Wiedniu została założona w 1365, co czyni go jednym z najstarszych w Europie. Znani kompozytorów, takich jak Wolfgang Amadeus Mozart, Joseph Haydn i Ludwig van Beethoven mieszkał tutaj. W domu wielkiego Mozarta jest wystawa, która pokazuje życia Mozarta, w Domu Muzyki można mieć go na prowadzenie.

Vienna United National Airport jest największym i najbardziej lotnisko w Austrii i znajduje się około 16 km poza centrum w Wiedniu.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w kilku miejscach w Wiedniu i na międzynarodowym lotnisku w Wiedniu. Ceny za wynajem samochodu zawiera wszystkie niezbędne ubezpieczenia i wolne km i żadnego podatku lotniska.

polski