Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Waszyngton

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Waszyngton – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Waszyngton – Podręcznik

Wynajem Samochodów Waszyngton

Wynajem Aut Waszyngton

Waszyngtonie, stolicy Stanów Zjednoczonych , nie jest w żadnym z państw.Miasto, wraz z małym okolicy, oddzielna część administracyjno – District of Columbia (DC).Bardziej szczegółowe położenie geograficzne: Washington DC znajduje się pomiędzy państwami Wirginii i Maryland, w północno-wschodniej części kraju, gdzie rzeka wpada do rzeki Anacostia w szerszej rzece Potomac.

Atrakcji Waszyngton jest naturalne, że koncentruje się na budynkach użyteczności publicznej, że znak miasta status stolicy kraju: w Białym Domu (zamieszkania i biura prezydenta USA), Kapitol, Government House, Eisenhower Executive Office Building (obok White House) i Departament Obrony kompleksu Pentagon (co prawda jest nieco poza miastem).

Inne zabytków architektury w stolicy National Cathedral (Washington National Cathedral) oraz Pomnik Waszyngtona (169 m wysoki obelisk, wzniesiony w 1884 roku w pamięci osoby, miasta nosi nazwę – pierwszy prezydent Ameryki – George Washington).

W przeciwnym razie, Amerykański Narodowy Cmentarz Narodowy Cmentarz w Arlington jest mowa – i że miasto ma kilka dużych krajowych instytucji kulturalnych, aby pokazać.

Główne lotniska Washington Dulles International Airport znajduje się 45 km na zachód od miasta.Innym pobliżu portu lotniczego Baltimore-Washington International Airport w Baltimore – 65 km na północny wschód w Waszyngtonie.Jest to także lotnisko w odległości 5 km na południe od centrum miasta – Ronald Reagan Washington National Airport – ale to jest wykorzystywane głównie w połączeniach krajowych.

polski