Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Meksyk

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Meksyk – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Meksyk – Podręcznik

Meksyk
Wynajem Aut Meksyk

Meksyk, który ma około. 111 milionów mieszkańców, jest najdalej na południe kraju w Ameryce Północnej. Na północy graniczy z Stany Zjednoczone – w południe do Ameryki Środkowej, Gwatemali i Belize.W przeciwnym razie, Meksyk ma długą linię brzegową na Oceanie Spokojnym na zachodzie i Zatoki Meksykańskiej na wschód. Kraju Językiem urzędowym jest hiszpański, ale także mówi się wiele różnych języków mniejszości.

Meksyk ma ogromny obszar – niemal 2 mln km2. W związku z tym wiele typów klimatu reprezentowane. Na północy znajdziemy w ten sposób klimat pustynny, a na południu są duże obszary lasów tropikalnych w klimacie tropikalnym. W przeciwnym razie, na obszarach przybrzeżnych, zarówno na wschód i zachód, a następnie zniszczone przez ciężkie huraganów.

Części Meksyk jest góra – gdzie najwyższy szczyt Pico de Orizala jest ok. 5700 m. Istnieje także kilka największych rzek w kraju – gdzie najdłuższa, która wpada do Zatoki Meksykańskiej, na granicy między Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi. WStanach Zjednoczonych nazywa się Rio Grande, zaś Meksykanie nazywają Rio Bravo.

Stolicy kraju, Meksyk City, jest – z liczbą ludności około 20 milionów – jednego z największych miastach świata.Istnieje również kilkanaście innych miast w Meksyku ponad 1 milion mieszkańców. Największy z nich to Guadalarja (4,4 mln mieszkańców), Monterrey (ludność 4000000) i Puebla (2,7 mln mieszkańców).

Meksyk największy port lotniczy – lotniska Benito Juarez – położony w północnej części Meksyku.Innego lotniska z dużą ilością ruchu są Hermanos Serdán lotniska, na obrzeżach Puebla.

Oferujemy wynajem samochodów na całym Taniwynajemaut.pl Meksyk, w tym popularnych miejscowości wypoczynkowych, takich jak Cancun i Villahermosa. Wybierz miejsce w wyszukiwarce powyżej listę dostępnych wynajem samochodów.