Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Manzanillo

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Manzanillo – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Manzanillo – Podręcznik

Wynajem Samochodów Manzanillo
Wynajem Aut Manzanillo

Manzanillo znajduje się w Colima państwa, gdzie jest stolica rzeki Río Colima. Manzanillo znajduje się w odległości 500 m wysokości, ok.. 50 km od wybrzeża Pacyfiku.138.000 mieszkańców mieszka w mieście (2006). Jest kolejowego do portu Manzanillo i wewnętrznej części Meksyku. Harbour Town jest jednym z największych i Meksyk najbardziej ruchliwych.

Manzanillo została założona w 1523. Miasto znane jest mieć dobre warunki do połowów dalekomorskich, a resort. Jest bardzo popularnym miejscem statków wycieczkowych. Zwiedzający mogą przejść snorkeling w Manzanillo Bay, gdzie znajduje się statek, który zatonął w 1959 roku. Istnieją również inne wraki i rafy. W Manzanillo jest również dobre pieszych ukrytych jeziora i wodospady, które przechodzą małych wioskach. Od szczytów są dobre widoki na Pacyfiku. W mieście znajduje się kilka imprez żeglarskich rocznie.  Na południe od miasta Las Hadas znana jest z ośrodka.

Playa de Oro lotniska, w odległości około 28 km poza Manzanillo.