Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Merida Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Merida Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Merida Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Merida Lotnisko
Wynajem Aut Merida Lotnisko

Manuel Crescencio Rejón International Airport (MID) znajduje się ok. 8 km na południowy zachód od Merida, stolica stanu Jukatan słynie z bogatej historii Majów.Są to autobusy między lotniskiem i Merida, ale usługi te nie są tak często, jak taksówki może być dobrym rozwiązaniem. Merida Rejón Airport Wynajem samochodów oferuje wynajem samochodów z lokalnych i międzynarodowych firm wynajmu samochodów Hertz, Dollar, Budget, Advantage, Narodowy, Discount.

W 2008 r. 1.058.510 pasażerów odwiedził Merida Rejón Airport. W latach 1999 i 2001 roku na lotnisku został całkowicie odnowiony. Służy on zarówno krajowych jak i międzynarodowych połączeń lotniczych.

Lotnisko posiada cztery bary, restauracje i kawiarnie oraz wiele sklepów, w tym sklep z biżuterią. Merida Rejón Airport również opieka zdrowotna, bankowość i informacje turystyczne. Nie ma hoteli na lotnisko.