Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Playa Del Carmen

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Playa Del Carmen – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Playa Del Carmen – Podręcznik

Wynajem Samochodów Playa Del Carmen
Wynajem Aut Playa Del Carmen

Playa del Carmen to miasto na wschodnim wybrzeżu Meksyku. Playa del Carmen jest stan Quintana trzecich Roos „co do wielkości miasto z 100.000 mieszkańców (2005). Playa del Carmen jest ok.. 70 km na południe od Cancun i 20 km na zachód od Cozumel na półwyspie Jukatan. Stąd istnieją połączenia statkiem na wyspę Cozumel.

Playa del Carmen jest popularna miejscowość turystyczna, która słynie z nurkowania właściwe warunki. Miasto zostało pierwotnie mała wioska rybacka, dziś jest centrum Playa del Carmen na Riwierze Maya, która rozciąga się od Cancun do Sian Ka’an. Miasto jest również zatrzymać się na kilka statków wycieczkowych, które zatrzymują się na południe od miasta, w Calica. „Ekologicznego parku rozrywki” z Xcaret i Xel-Ha znajduje się w pobliżu Playa del Carmen, i to ulubione miejsca wycieczek. W Xel-Ha, goście mogą pływać z delfinami, nurkować, nurkować i żółwi zobaczyć. Godziny na południe od Playa, Tulum jest Majów znaleziska archeologiczne z pięknym widokiem.

lotniska w Cancun jest 50 km od Playa del Carmen.