Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Meksyk City Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Meksyk City Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Meksyk City Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Meksyk City Lotnisko
Wynajem Aut Meksyk City Lotnisko

Meksyk City International Airport (MEX), zwany także Benito Juárez International Airport, położony 13 km na zachód od Meksyk City. Jest to największe lotnisko w Ameryce Łacińskiej. Zarówno metra i autobusów są dobre pojazdy, aby uzyskać od Meksyk City i na lotnisko. Nie jest to dobry wybór firm wynajmu samochodów, zarówno na krajowym, jak i terminalu międzynarodowego, niektóre z nich są Alamo, National, Avis, Budget, Dollar, Eurocar, eurodolar, Kimcar, Gold Car, Hertz i Sixt.

W 2009 roku, 24.243.056 pasażerów skorzystało lotnisku.Planuje się, że będzie rozwijał się tak, że obejmuje 32.000.000 pasażerów rocznie. Można podróżować do ponad 100 międzynarodowych kierunków i najbardziej ruchliwych trasach z Meksyk City Airport jest Los AngelesNowym JorkuMiamiHouston i Madryt. Jest główną bazą wypadową do wielkości linie lotnicze w Meksyku, Aeromexico.

Jest to bardzo dobry wybór sklepów, restauracji, kawiarni i barów w Meksyk City Airport. Tutaj znajduje się również apteka, centrum medyczne, centrum biznesowe, bankomat, kawiarenka internetowa. Lotnisko posiada kilka hoteli, w tym Hilton Meksyk City Airport i Airport Hotel Camino Real Hotel.