Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Miami

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Miami – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Miami – Podręcznik

Wynajem Samochodów Miami
Wynajem Aut Miami

Szukasz taniego samochodu do wynajęcia w Miami? Porównanie cen od kilku wypożyczalni samochodów może się opłacić oraz umożliwi ci skorzystanie z najlepszych ofert. Wypożyczając samochód w Miami, nie musisz przejmować się transportem publicznym i możesz swobodnie zwiedzać cały stan Floryda w swoim własnym tempie. Wielu turystów decyduje się na odbiór samochodu już na lotnisku w Miami, ale można też oczywiście wybrać odbiór w centrum miasta. Aby mieć pewność, że uda ci się wypożyczyć samochód odpowiedni do twoich potrzeb, zarezerwuj pojazd z dużym wyprzedzeniem. 

Ogólne informacje o Miami

Miami jest położone na południowo-wschodnim wybrzeżu Florydy nad Oceanem Atlantyckim, i liczy 410 000 mieszkańców (2008 r.). Miasto przyjmuje rocznie 10 milionów turystów, a także jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarki i handlu w USA. Ponadto Miami jest ważnym miastem portowym, a port ten jest bazą dla rejsów po Karaibach. 

Miasto oferuje wspaniałe możliwości robienia zakupów, rozrywkę, galerie sztuki, parki i muzea. Poleca się również wizytę w miejskim zoo i Miami Seaquarium, które umożliwia karmienie delfinów i zabawę z nimi. 

9 km (5,6 mili) na wschód od centrum miasta położone jest Miami Beach ze słynnymi, rozciągającymi się wzdłuż Ocean Drive budynkami w stylu Art Deco, szerokimi piaszczystymi plażami, palmami, luksusowymi hotelami, restauracjami i klubami nocnymi. 

Godzinę jazdy samochodem od miasta znajduje się wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO Park Narodowy Everglades, słynący z żyjących w nim aligatorów oraz innych gatunków zwierząt, a także występujących na terenie parku rzadkich gatunków roślin. 

Lotnisko

Międzynarodowe lotnisko w Miami (MIA) jest położone 13 km (8 mil) na północny zachód od centrum miasta; jest ono jednym z najbardziej ruchliwych portów lotniczych w USA. Lotnisko posiada własne, położone zaledwie 500 metrów (0,3 mili) od hali przylotów Centrum Wypożyczalni Samochodów, w którym znaleźć można wypożyczalnie samochodów, takie jak Avis, Hertz, Budget, Alamo, Advantage, Dollar, Enterprise, Royal, National i Sixt. 

Stany Zjednoczone posiadają dobrze rozwiniętą sieć autostrad i dróg krajowych z odpowiednim oznakowaniem, a styl jazdy użytkowników dróg jest bardzo dogodny. Autostrady międzystanowe są autostradami łączącymi ze sobą stany i należą do sieci dróg krajowych. 

Ruch drogowy

Ograniczenia prędkości w USA podawane są w milach na godzinę (mph) i różnią się w zależności od stanu. Na większości autostrad obowiązuje ograniczenie prędkości do 65-75 mil na godzinę. 

Zasady ruchu drogowego w USA są ustalane przez poszczególne stany, są jednak w miarę podobne do przepisów w Wielkiej Brytanii. 

Limit alkoholu we krwi w wynosi w USA 0,8 promila, podobnie jak w Wielkiej Brytanii

Niektóre z autostrad pobierają opłaty, dlatego zaleca się, aby podczas jazdy zawsze mieć przy sobie monety. 

Jeśli zostaniesz zatrzymany przez policję drogową, zachowaj spokój i umieść ręce w widocznym miejscu na kierownicy. 

Należy pamiętać, że w większości dużych miast ruch drogowy jest spory, szczególnie w godzinach szczytu. 

Wskazówki dla kierowców

Wypożyczonym samochodem możesz wybrać się na wycieczkę do Parku Narodowego Everglades, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, położonego 68 km (42 mile) na południowy zachód od Miami. Ten Park Narodowy został założony w 1947 roku, a na mokradłach położonych w parku występuje wiele rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Everglades znane jest z mieszkających w nim aligatorów, a w samym parku narodowym znajduje się farma zamieszkiwana przez te zwierzęta, na której goście mogą oglądać pokazy z udziałem aligatorów. W parku narodowym znajduje się także kilka centrów dla zwiedzających, które oferują informacje turystyczne i kawiarnie. 

Trasa kolejnej popularnej wycieczki wiedzie do najbardziej wysuniętego na południe miasta kontynentalnego w Stanach Zjednoczonych, Key West, położonego 255 km (158 mil) na południowy zachód od Miami. Key West znajduje się na wyspie położonej 160 km od lądu, z którym połączone jest mostem. Key West ma do zaoferowania kilka uroczych piaszczystych plaż i jest popularnym wśród turystów miejscem do uprawiania sportów wodnych. Możesz również odwiedzić tam dom, w którym w latach 1931–1940 mieszkał słynny pisarz Ernest Hemingway. Dom został przekształcony w muzeum. 

Inne zabytki w Key West to muzeum morskie i akwarium, a także zbudowana w 1825 roku latarnia morska Key West. 

Kolejnym wartym odwiedzenia i znanym na całym świecie miejscem jest położone 360 km (224 mile) na północ od Miami miasto Orlando, gdzie znajduje się park rozrywki Disney World i Epcot Center. Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy’ego jest kolejną bardzo popularną atrakcją Florydy: znajduje się ono 346 km (215 mil) na północ od Miami.