Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Miami

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Miami – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Miami – Podręcznik

Wynajem Samochodów Miami

Wynajem Aut Miami

Miami znajduje się na południowo-wschodnim wybrzeżu stanu Floryda i Oceanie Atlantyckim i ma 410.000 mieszkańców (2008). Miasto ma duży turystyki – z 10 mln turystów rocznie, a także jest jednym z najważniejszych centrów Ameryki w odniesieniu do handlu i gospodarki. Miami jest także ważnym miastem portowym – w przypadku gdy port jest punktem wyjścia dla ruchu rejs po Morzu Karaibskim.

Miasto posiada wiele sklepów, lokali rozrywkowych, galerie sztuki, parki i muzea. Możesz również odwiedzić zoo i „Miami Seaquarium” – gdzie są możliwości do karmienia i zabawy z delfinami.

9 km na wschód od centrum miasta, w Miami Beach – z słynnych budynków w stylu art deco na plaży Ocean Drive. Miami Beach jest również znana z szerokich, piaszczystych plaż, palm, luksusowych hoteli, restauracji i klubów.

Godzinę jazdy samochodem od Miami są Everglades National Park – wymienione na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO. Istnieje wiele rzadkich roślin i zwierząt, a także park narodowy jest szczególnie znany z wielu aligatory.

Miami International Airport znajduje się 11 km na zachód od centrum miasta.

polski