Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Miami Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Miami Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Miami Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Miami Lotnisko
Wynajem Aut Miami Lotnisko

Międzynarodowego lotniska w Miami (MIA) 14 km na północny zachód od Miami. Chodzi zarówno metrem i autobusem pomiędzy lotniskiem i Miami. Oprócz kilku lokalnych firm wynajmujących samochody są Alamo, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Hertz, National, Payless, Royal Rent A Car i Thrifty znaleźć na lotnisku. Te znajdują się w pobliżu pasów bagażu.

Miami jest bardzo ważnym ogniwem pomiędzy Ameryki Północnej i Południowej w zakresie bezpośrednich tras i skrzyżowań. 34063531 osób odwiedziło lotnisko w 2009 roku. W 2009 był jednym z lotnisk w Stanach Zjednoczonych, które większość odlotów i przylotów międzynarodowych połączeń lotniczych.

Barów, kawiarni, restauracji i sklepów są bardzo dobre na lotnisku w Miami. Inne udogodnienia to kaplica, galeria sztuki, salon fryzjerski, bank, bezprzewodowy internet, poczta i apteka. Miami International Airport Hotel położony jest na lotnisku, centrum konferencyjne.