Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Orlando

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Orlando – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Orlando – Podręcznik

Wynajem Samochodów Orlando

Wynajem Aut Orlando

Orlando znajduje się w stanie Floryda, która polega na półwyspie w południowo-wschodnim rogu USA – od Atlantyku i Zatoki Meksykańskiej. Miasto ma ok.. 200000 – i jest jednym z najbardziej ruchliwych miast turystycznych na Florydzie.

Największą atrakcją są nieco poza centrum. Obejmuje to Walt Disney World Resort (często nazywany po prostu Disney World). Jest to olbrzymi park rozrywki (otwarty w 1971), który zawiera 4 różne parki tematyczne: Magic Kingdom, Animal Kingdom, Epcot Center i Disney-MGM Studios. Disney World znajduje się 25 km na południowy zachód od centrum Orlando.

Inne popularne atrakcje turystyczne znajdują się Sea World (15 km na południowy zachód od centrum miasta), jeżeli takie widać spektakularne występy orki, delfiny i lwy morskie. Ponadto, film i program telewizyjny oparty Universal Orlando Resort (umieszczonych pomiędzy Orlando i Sea World), gdzie wśród wielu innych rzeczy także Universal Studios, muszą być wymienione.

Wielu turystów Orlando prawdopodobnie także do podjęcia w wizycie do Cape Canaveral (75 km na wschód od miasta), gdzie większość uruchomić USA kosmicznych.

Orlando International Airport   Lotnisko jest ok. 11 km na południowy wschód od miasta Orlando.

polski