Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Tampa

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Tampa – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Tampa – Podręcznik

Wynajem Samochodów Tampa

Wynajem Aut Tampa

Tampa znajduje się na zachodnim wybrzeżu Florydy w USA – i z ok.330.000 mieszkańców, stan trzecim co do wielkości miasta. Biorąc z przedmieścia, centrum Tampa obszaru metropolitalnego, że liczy około 2,7 mln osób.

Wśród najbardziej popularnych atrakcji Tampa jest połączone park rozrywki i zwierząt, Busch Garden, która jako temat Afryki. Niedaleko znajduje się również duży i dobrze uczestniczyło park wodny – Adventure Park. Inne popularne miejsca turystyczne w obrębie tego samego gatunku jest Lowry Park Zoo (ponad 2000 zwierząt) i Florida Aquarium.

W przeciwnym wypadku istnieją dwie historyczne dzielnice w centrum miasta, każde na swój sposób powołuje uwagę turystyczny: Ybor City (stare cygaro terenie fabryki, która dziś jest najbardziej znanym na jego stężenie klubów i barów) i Hyde Park (gdzie pierwszy i przede wszystkim, architektura jest atrakcją). Ponadto, 7 km długa promenada Bayshore Boulevard wymienione. Stamtąd jest przepiękny widok Tampa Bay.

Tampa jest również znany jako miasto, w którym duży nacisk na sport. Zarówno jeśli chodzi o hokej, baseball i futbol amerykański ma Tampa profesjonalny zespół, który jest jednym z najlepszych w Stanach Zjednoczonych.

Lotnisko Tampa International Airport znajduje się 11 km na zachód od centrum miasta.

polski