Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Tampa

Jeśli planujesz następne wakacje w mieście Tampa i chcesz wynająć samochód żeby się łatwo poruszać, nie musisz się martwić, ponieważ łatwo tam znaleźć usługi wynajmu samochodu. Wypożyczalnie samochodów znajdziesz na lotnisku lub w jego pobliżu. Lub możesz po prostu skorzystać ze strony internetowej wypożyczalni, aby wynająć preferowany pojazd.

Przewodnik po Tampie

Wynajem Samochodów Tampa

Wynajem Aut Tampa

Tampa jest siedzibą hrabstwa Hillsborough na Florydzie w Stanach Zjednoczonych w pobliżu Zatoki Meksykańskiej. Miasto leży na zachodnim wybrzeżu Florydy i jest największym miastem w rejonie zatoki Tampa. Na Florydzie Tampa jest trzecim co do wielkości miastem za Jacksonville i Miami. W stanie Floryda, port zatoki Tampa jest największy i znajduje się w pobliżu Channel District w centrum. Obecnie Tampa jest częścią obszaru metropolitalnego o nazwie Tampa Bay Area. 

Miasto miało około 393 000 mieszkańców w 2018 roku, co czyni je jednym z najbardziej zaludnionych na Florydzie. Tampa ma łączną powierzchnię 454 kilometraów kwadratowych, w tym 294 kilometry kwadratowe powierzchni lądowej i 160 kilometrów kwadratowych wody. Miasto ma wilgotny klimat, jednak pod wpływem Zatoki Meksykańskiej i Zatoki Tampa ma cechy klimatu tropikalnego. 

Tampa ma różne trendy pogodowe, które są podzielone na cztery pory roku. W Tampie jest lato, jesień, zima i wiosna. Lato zbiega się z porą deszczową i występuje głównie między majem a październikiem. Najczęściej temperatura wynosi od wysokiej 32°C do niskiej 23°C. Zima jest w Tampie przeważnie łagodna i sucha, a temperatura waha się między wysoką 21°C a niską 10°C. Wiosna przynosi powolny wzrost średniej temperatury i zaczyna się od połowy lutego, a jesienią obserwuje się stopniowy spadek temperatury. 

Miasto jest bogatą kolekcją stylów i projektów architektonicznych. Niektóre z tych interesujących budowli to nowo wyremontowane Muzeum Sztuki w Tampie, które pokazuje postmodernistyczną architekturę, i Teatr Tampa. Oprócz tego znajdziesz 21 drapaczy chmur o średniej wysokości 76 metrów. W stanie Floryda pod względem wysokościowców Tampa zajmuje drugie miejsce po Miami z 147 wieżowcami. 

Odkrywaj miasto w wynajętym samochodzie

W Tampie jest kilka interesujących miejsc, które możesz odwiedzić wynajętym samochodem. Jednym z tych niesamowitych miejsc jest park wodny Adventure Island. Jest to idealne miejsce na ochłodę, nawet jeśli jesteś z przyjaciółmi lub rodziną. Dodatkowo, jeśli lubisz poznawać nowych ludzi, jest to idealne miejsce dla ciebie. Wypożyczonym samochodem możesz dojechać do parku z międzynarodowego lotniska w Tampie; droga według szacunków zajmie 22 minuty, w które pokonasz 26.7 km. 

Innym ekscytującym miejscem, które można odwiedzić w mieście wynajętym samochodem, jest Centrum Historii Zatoki Tampa. To miejsce, w którym można poznać historię Tampy i południowo-środkowej Florydy. Znajdziesz tam interesujące relikty plemion Seminole, dokumenty historyczne i wiele innych. Z lotniska do historycznego centrum miasta jest około 9.3 mili (15 km), a wynajętym samochodem można tam dotrzeć w około 16 minut. 

Ponadto w Tampie znajduje się wiele restauracji i barów, jeśli chcesz zabić czas lub spotkać się z przyjaciółmi. Jednym z najbardziej popularnych barów, które możesz odwiedzić, jest bar Red Star Rock. Bar znajduje się około 18.6 km od lotniska, a wynajętym samochodem można tam dotrzeć w 15 minut. 

Lotniska

W Tampie znajduje się kilka lotnisk, z których najbardziej ruchliwym jest Międzynarodowy Port Lotniczy Tampa. Lotnisko obsługuje trasy do 16 międzynarodowych i 66 krajowych destynacji. Niektóre z najczęstszych miejsc podróży z tego lotniska to Londyn, Aberdeen, Brownsville, Bruksela, Buenos Aires i tak dalej. 

Międzynarodowe lotnisko jest bardzo przystępne, nawet jeśli odwiedzasz je po raz pierwszy. Jest tak, ponieważ obiekty są dobrze rozplanowane i łatwo znajdziesz to, czego szukasz. Dotrzesz wszędzie na czas, a nawet będziesz miał czas na relaks. 

Ponadto znajdziesz różne rodzaje wypożyczalni samochodów, z których możesz skorzystać, gdy chcesz wynająć samochód. Niektóre usługi wynajmu samochodów to Enterprise Rent a Car, Budget, Sixt Rent A Car, TPA Rental Car i wiele innych. Inne porty lotnicze w Tampie to lotnisko Peter O. Knight i lotnisko Tampa Executive. 

Ruch uliczny

Stan dróg w Tampie jest imponujący i tak długo, jak będziesz unikać godzinach szczytu, nie będziesz miał problemu z jazdą po mieście. Godziny szczytu są zawsze między 7:30 a 9:00 rano, a także od 15:30 do 19:30. Aby upewnić się, że nie napotkasz żadnego problemu, musisz skorzystać z technologii GPS i map. W ten sposób możesz również monitorować ruch w mieście. 

Podobnie jak w większości miast na świecie, istnieją ograniczenia prędkości na wszystkich rodzajach dróg w Tampie. Niektóre ograniczenia prędkości to limit 55 mph (89 km/h), która jest standardem dla wszystkich dróg i autostrad, o ile nie podano inaczej, 30 mph (48 km/h) w obszarach zabudowanych i 20 mph (32 km/h) w strefach szkolnych. Ponadto znajdziesz różne rodzaje opcji parkowania, takie jak parkingi, garaże, usługi parkowania i tak dalej. 

polski