Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Buenos Aires

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Buenos Aires – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Buenos Aires – Podręcznik

Wynajem Samochodów Buenos Aires

Wynajem Aut Buenos Aires

Wynajem Aut Buenos Aires

Buenos Aires jest stolicą Argentyny i ludności w granicach miasta zostały zmierzone w 2001 r. do 2776 100Numer ten jest prawie czterokrotnie, jeśli to na przedmieściach Rzymu, a następnie o wymiarach ok. 11, 5 mln (2002). Buenos Aires znajduje się w pobliżu wschodniego wybrzeża kontynentu Ameryki Łacińskiej oraz na zachodnim brzegu rzeki Rio de la Plata.

Hiszpański okresu kolonialnego 1516/16 pozostawiło ślad w Argentynie i Buenos Aires, i entuzjastów kultury mogą wyszukiwać informacje w jednym z miejskich liczne muzea. Pozostałe atrakcje to słynny budynek i rządów Casa Rosada, gdzie wygłaszał przemówienia Evita od słynnego balkonu. Buenos Aires jest uważany za światową stolicę tango tango i festiwale odbywają się corocznie.

J. Newbery Aero Park Airport , Comandante Espora Aero lotniska i Ezeiza Ministro Pistarini lotniska Buenos Aires, a wszystkie trzy porty lotnicze, loty międzynarodowe.Jednak to tylko Ezeiza, 34 km poza miasto, które loty do Europy i Ameryki Północnej.

polski