Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Argentyna

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Argentyna – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Argentyna – Podręcznik

Wynajem Samochodów Argentyna
Wynajem Aut Argentyna

Republiki Argentyny jest drugim co do wielkości kraj w Ameryce Południowej (po Brazylii ), około 41 mln mieszkańców (2009).Argentyna znajduje się na Oceanie Atlantyckim na południe i na wschód i zachód jest w Andach – w przypadku gdy najwyższy punkt Aconcagua, który mierzy 6962 m.

Argentyna i Boliwia Paragwaj graniczące na północy, Brazylią i Urugwajem na północnym wschodzie i Chile na zachodzie i południu.

Krajobraz składa się z trawy bogata i urodzajna równina obszary na północy (pampasów), pagórkowatej okolicy na południe, z wydm i klifów i gór na zachodzie. Klimat jest głównie umiarkowanego, podzwrotnikowe obszary na północy i Sub-obszary Antarktyki daleko na południe.

Stolicy Buenos Aires (3,7 mln mieszkańców w 2009 r.), położony na wschodnim wybrzeżu, jest również głównym miastem kraju port – oraz centrum handlowe i przemysłowe.

Inne główne miasta w Argentynie Cordoba, Rosario, Mendoza, La Plata i San Miguel de Tucumán.

Jedną z największych atrakcji turystycznych Ameryki Południowej są Iguazu Falls, znajduje się w północnej Argentyny – na granicy z Brazylią. Iguazu Falls ma spadek 80 metrów i jest częścią Parku Narodowego Iguazu. To jest również wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Argentyna – tango, które jest ojczyzną – inaczej znany jest ze swojej kultury, piłka nożna, czerwonego wina i gościnność.

W kraju głównym lotniska Aeropuerto Internacional Ministro Pistarini, który znajduje się 40 km od stolicy Buenos Aires.

Taniwynajemaut.pl oferty wynajmu samochodów w większości dużych miast i portów lotniczych w Argentynie. Niektóre wypożyczalnie samochodów, porównać to Six, Narodowy, Alamo i Europcar.