Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Mendoza

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Mendoza – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Mendoza – Podręcznik

Wynajem Samochodów Mendoza

Wynajem Aut Mendoza

Mendoza jest stolicą prowincji Mendoza, że granice Chile na zachodzie.Miasto położone jest w pobliżu zachodniej granicy, w północnej części Argentyny .Mendoza została założona przez Hiszpanów w 1561. W 2001 r. ludność miasta mierzona na ponad 110 tysięcy, ale liczba ta wzrośnie do prawie 880 000 Jeśli oczekujesz okolic (2006).

terminów Mendoza zarówno rekreacji i kultury, a w 2008 r., Mendoza wymienionych na liście “National Geographic” z 10 miast świata najbardziej zabytkowych. Istnieje wiele muzeów w mieście i są poświęcone historii Mendoza, w tym Museo del Fundacional. Mendoza jest zaliczana do oliwy i wina są różne wycieczki i degustacja wina w okolicznych winnic. W marcu festiwalu Fiesta Nacional de la Vendimia poświęcony winobranie, a Narodowym Muzeum Wina Museo Nacional del Vino powinny być odwiedzane.

Gubernator Francisco Gabrielli International Airport jest również znany jako El Plumerillo International Airport. Lotnisko znajduje się 8 km od Mendozy.

polski