Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Chile

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Chile – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Chile – Podręcznik

Wynajem Samochodów Chile
Wynajem Aut Chile

Chile, która leży na południowy zachód od Ameryki Południowej, ma około. 16 milionów mieszkańców i powierzchni 756.950 km2. W kraju jest długa i wąska i wybrzeża na Oceanie Spokojnym w całym 4630 km. W przeciwnym razie granice kraju Argentyna, Boliwia i Peru. W ciągu dominują wybrzeża Andów, gdzie najwyższy szczyt chiles bok, Ojos del   Salado, jest 6879 m.Daleko na północy znajdziemy bogate w składniki mineralne pustyni Atacama.

Klimat Chile jest głównie umiarkowany, jednak istnieje duże zróżnicowanie – od bardzo suche obszary wokół pustyni Atacama w północnym stosunkowo zimno i wilgotno warunki klimatyczne w południowej (w archipelagu Ziemi Ognistej). Wzdłuż wybrzeża w środkowej części kraju jest klimat śródziemnomorski. Kraj ma także kilka aktywnych wulkanów, a czasami dotkniętych trzęsieniem ziemi.

Stolica Santiago, który jest także największym miastem kraju (4,4 mln mieszkańców), znajduje się w kraju.Większość miast, jednak, wzdłuż wybrzeża, a niektóre z nich największa jest Antofagasta, Vina del Mar, Concepcion i Valparaiso. Wzmianka muszą być również Punta Arenas w Tierra del Fuego, miast na świecie południe.Tierra del Fuego jest oddzielona od lądu w słynnym Cieśninę Magellana i południe wysuniętym Tierra del Fuego – Cape Horn – było ich wiele burz, jeden z najbardziej znanych miejsc w czasach żaglowców.

Chile jest znana z wielu pięknych parków narodowych, a trzy z nich Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To również sprawia, starego miasta Valparaiso.

Największy w kraju lotnisko Aeropuerto Internacional Comodoro Arturo Merino Benitez stolicy Santiago.głównych lotnisk, istnieją inne takie w Concepción i Punta Arenas.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów na lotniskach i powyżej w większości dużych miast w Chile.