Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Concepcion

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Concepcion – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Concepcion – Podręcznik

Wynajem Samochodów Concepcion
Wynajem Aut Concepcion – Foto: © Paul T.J. Edmonds

Concepción znajduje się w południowej części Chile i jest stolicą regionu Bío-Bío. Miasto jest trzecim co do wielkości miasto o liczbie mieszkańców ponad 215 000 (2008). Concepción jest położony 10 km od ujścia Bio-Bio. Miasto zostało założone na wybrzeżu Pacyfiku w 1550 roku i został poddany wielu silnych trzęsień ziemi i tsunami na przestrzeni lat. W 1730 przeniósł się dalej w głąb lądu Concepcion, ale został ciężko doświadczony przez trzęsienia ziemi w przyszłości.

Stałe gromadzenie się Concepcion dał miastu nowoczesny wygląd. Istnieje również wiele zieleni i miejsc w mieście, w tym Plaza de la Independencia, gdzie Deklaracji Niepodległości został podpisany w 1818 roku. Universidad de Concepción jest piękna i popularna atrakcja który otoczony jest bujnym parkiem. Aby dowiedzieć się o historii tego miejsca powinni wybrać się do miasteczka Lota w Muzeum Historycznym i Isidora Cousino Park.

Carriel Sur International Airport jest drugim co do wielkości port lotniczy w Chile i znajduje się ok. 5 km od Concepción.