Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Santiago

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Santiago – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Santiago – Podręcznik

Wynajem Samochodów Santiago
Wynajem Aut Santiago

Santiago de Chile jest stolicą Chile i znajduje się w centrum kraju.Miasto leży na wschód od ogromnej kraju i jego porty są miasta San Antonio i Valparaiso. Mapocho Rzeka przepływa przez miasto i spotyka na Oceanie Spokojnym na zachodzie. Santiago jest największym miastem w kraju z liczbą ludności ponad 4,8 mln (2009). Pedro de Valdivia założył miasto w Hiszpanii w 1541 i był selvstedig Santiago w 1817 roku.

Mimo, że Santiago jest prawie 500 lat, jest dziś bardzo nowoczesne miasto. Santiago jest pełna kontrastów z drapaczami chmur i bujnej stronie parki ze sobą, i wysokie, ośnieżone góry, które otaczają zielone doliny. Miasto oferuje wszystko począwszy od restauracji i barów, lokali rozrywkowych i słynnych zabytków, takich jak pałac prezydencki La Moneda. Klienci mogą wybierać z wielu muzeów w tym Museo Historico Nacional i Muzeum Sztuki Museo de Solidaridad Salvadora Allende.

Comodoro Arturo Merino Benitez International Airport oferuje loty do prawie wszystkich na świecie jest około. 25 km poza miasto.