Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Santiago Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Santiago Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Santiago Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Santiago Lotnisko
Wynajem Aut Santiago Lotnisko

Comodoro Arturo Merino Benitez Międzynarodowy Port Lotniczy „Ambi” (SCL), znany również jako Pudahuel lotniska Santiago International Airport, położony 10 km na północny zachód od Santiago. Istnieje autobus z lotniska do centrum Santiago. Wypożyczalnie samochodów na lotnisku’s Budget, Hertz, Avis, Alamo, i Rosselot Econorent.

9017718 osób odwiedziło w 2009 Santiago Airport, które jest największym lotniskiem w Chile.
17 różnych międzynarodowych linii lotniczych lotnisko, które ma bezpośrednie połączenia do większości stolic w Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych, Europie, Australii i Azji.W lutym 2010 roku, Chile doznał wielkim trzęsieniu ziemi, które spowodowało lotnisko zostało zamknięte dla wszystkich operacji, 27 Lutego. Po wojnie został reaktywowany 3 Marca.

Zakres jedzenia i picia miejsca jest dobra. Santiago Airport oferuje aż 70 różnych sklepów, w tym także sprzedaż chilijskie wino, muzykę i inne pamiątki. Lotnisko oferuje także bezprzewodowy dostęp do Internetu, bankomat, poczta, centrum konferencyjne, apteki, lekarza i lekarza dentysty, masaże. Holiday Inn Santiago – Airport, który został otwarty w 2007 znajduje się na lotnisku.