Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Australia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Australia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Australia – Podręcznik

Wynajem Samochodów Australia
Wynajem Aut Australia

Australia jest częścią Oceanii, który znajduje się na półkuli południowej – z Oceanu Spokojnego na wschodzie i na Oceanie Indyjskim, na zachodzie. Teren zlokalizowany jest na północny zachód od Nowej Zelandii i na południe od Indonezji, Timor Wschodni i Papua-Nowa Gwinea.Australia posiada 22.100.000 mieszkańców (2010), a 6 największy kraj na świecie, w zakresie wykorzystania gruntów.

Najwyższy szczyt Australii Mount Koscioszko to, co jest 2229 m.

W kraju w strefie klimatu tropikalnego sawannę na północy – w pustynie, lasy i równiny. Centralne części kraju klimat pustynny z dużymi obszarach suchych, Australii i na wschód i zachód wybrzeża jest klimat subtropikalny. Wzdłuż południowo-wschodnim wybrzeżu jest umiarkowany klimat.

Australia jest popularne. Ten kraj jest znany z wielu parków narodowych w pięknej scenerii, jego przyrody charakterystyczne – jak również liczne piaszczyste plaże wzdłuż wybrzeża. Największa na świecie rafa koralowa, Wielkiej Rafy Koralowej, znajduje się na północno-wschodnie wybrzeże Australii i jest jednym z największych krajowych atrakcji turystycznych.

Australia stolicy Canberra ma 341.000 mieszkańców (2009), położony na południowy wschód od kraju od ważnych i znanych miast Sydney (4,3 mln mieszkańców) i Melbourne (3,8 mln mieszkańców).

Inne zaludnionych miast w Australii, SydneyBrisbanePerthAdelaideNewcastle i Gold Coast.

Australia ma kilka międzynarodowych lotnisk i Sydney Airport – znajduje się 7 km na południe od centrum Sydney – jest największy w kraju.

Dzięki Taniwynajemaut.pl można zarezerwować samochód wynajem na wszystkich głównych lotniskach i miast w Australii. Spróbuj z wyszukiwarki powyżej aby uzyskać dostęp do natychmiastowej rezerwacji.