Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Townsville

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Townsville – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Townsville – Podręcznik

Wynajem Samochodów Townsville
Wynajem Aut Townsville

Wynajem Aut Townsville

Townsville (165.000 mieszkańców w 2008 r.) znajduje się na północno-wschodnim wybrzeżu Australii – w stanie Queensland.Został założony w 1864 roku – i jest znany przede wszystkim jako miasto z 320 słonecznymi dniami w roku.

W samym centrum znajduje się 290 metrowa Castle Hill, i oferuje wspaniały widok na miasto i na przedmieściach – można także zwrócić uwagę na archipelag, Magnetic Islandia, która jest obszarem najbardziej znany park narodowy.Inaczej pejzaż miejski zdominowany przez 2-kilometrowy The Strand, z jego bardzo popularny i pięknej plaży – która również znajduje się w centrum miasta. Oto przykład również duży plac zabaw dla dzieci. Istnieją inne liczby zapraszając plaże i okolice Townsville.

Townsville jest również rajem dla nurków, zarówno profesjonalnych jak i amatorskich – i nie są jednodniowe wycieczki do największych na świecie rafa koralowa, Wielkiej Rafy Koralowej, położone u wybrzeży Queensland. Wielka Rafa Koralowa jest Lista światowego dziedzictwa UNESCO – i tak nie tropikalnych obszarów Townsville, gdzie znajduje się kilka parków narodowych.

Townsville Airport Lotnisko znajduje się 12 km na zachód od centrum miasta.