Wynajem Samochodów Nowa Zelandia

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Nowa Zelandia

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Nowa Zelandia – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Nowa Zelandia – Podręcznik

Nowa Zelandia
Wynajem Aut Nowa Zelandia

Nowa Zelandia to państwo wyspiarskie położone w południowo-zachodniej Pacyfiku, i 4.200.000 mieszkańców (2009). Kraj składa się z dwóch głównych wysp – Wyspa Północna i Wyspa Południowa i kilka mniejszych wysp. Nowa Zelandia jest odizolowane geograficznie kraju, a najbliższym sąsiadem „jest Australia, która wynosi 2000 km.

Około 3 milionów ludzi żyje na Wyspie Północnej, a 1 mln osób na Wyspie Południowej. Istnieją połączenia promowe między dwoma głównych wysp.

Nowa Zelandia wielokulturowego narodu, a językiem urzędowym jest język angielski. Krajobraz składa się z fiordów, gór pokryte śniegiem, rzeki, gejzery, wulkany, lasy deszczowe i piaszczyste plaże. Najwyższym szczytem jest Aoraki / Mount Cook (3754 m), znajduje się na Wyspie Południowej. Wyspa Północna jest mniej górzysta, ale tutaj jest aktywny wulkan Mount Ruapehu ..

Nowa Zelandia ma unikalną florę i faunę, jak również wiele parków narodowych.

W kraju klimat subtropikalny na północy, z długimi, gorącymi latami i krótkie łagodne zimy.Sezon letni trwa od listopada do kwietnia. W obszarach górskich klimat jest chłodniejszy o temperaturze zamarzania w okresie zimowym. Więcej umiarkowany klimat w południowej.

Stolicy kraju, Wellington, znajduje się na południowym krańcu Wyspy Północnej i 385.600 mieszkańców w obszarze metropolitalnym (2008).Wellington ma wiele kulturalnych i historycznych budynków – jak muzea, galerie sztuki i coroczne festiwale. Miasto jest również znany z filmu i przemysłu teatru.

Wellington jest w tym kraju 3 największe miasto Auckland (która jest na północ od Wyspy Północnej i 1,2 mln w obszarze metropolitalnym) oraz Christchurch(największe miasto na Wyspie Południowej z 350.000 mieszkańców)

Nowa Zelandia międzynarodowych lotnisk w miastach Wellington, Auckland i Christchurch. Największy w kraju i najbardziej lotnisko jest Auckland International Airport, położony 20 km na południe od miasta.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w większości atrakcji turystycznych w Nowej Zelandii. Przy zamawianiu przez Taniwynajemaut.pl masz gwarancję niskiej cenie samochodu jak porównać kilku dostawców.