Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Christchurch

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Christchurch – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Christchurch – Podręcznik

Wynajem Samochodów Christchurch
Wynajem Aut Christchurch

Christchurch znajduje się we wschodniej części Wyspy Południowej, w regionie Canterbury. Nadmorskie miasto ma 340.000 mieszkańców i jest największym miastem na południu wyspy. To jest również w Nowej Zelandii drugie największe miasto. Christchuch dziesięć kilometrów na północny zachód jest z portu Lyttleton w południowej części Pegasus Bay.

Christchurch jest również znany jako „Garden City of the Plains”, bo miasto służy jako baza zaopatrzenia dla badań na Antarktydzie. Miasto zostało założone w 1848 roku ma atrakcji, takich jak bazy Scott, centrum sztuki, teatru,   Christchurch Cathedral and Casino Christchurch.W lutym miasto gości romans festiwal, w listopadzie, to zarówno karnawał i wyścigów konnych. Miasto jest dobrym punktem wyjścia dla tych, którzy chcą pojeździć na nartach na wyspie. Christchurch posiada klimat umiarkowany ze średnią temperaturą 22,5 ° C w styczniu i 11,3 stopni w lipcu. Miasto liczy około 70 dni rocznie mróz

Christchurch International Airport znajduje się 12 km na północ od centrum miasta, w Harewood.