Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Christchurch Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Christchurch Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Christchurch Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Christchurch Lotnisko
Wynajem Aut Christchurch Lotnisko

Christchurch International Airport (CHC) znajduje się 12 km poza Christchurch i Nowa Zelandia 2 największy port lotniczy.Są to autobusy z lotniska do miasta. Jest możliwość wynajęcia samochodu na lotnisku, firmy, które obecnie są Avis, Budget, Hertz, Europcar, Wynajem Maui, Thrifty, Britz i kamper Backpacker.

6037729 osób odwiedziło lotnisko w 2008 roku. Lotnisko posiada dwa terminale, ale przewiduje się, że te 2 będą slåas razem i być gotowy w terminalu w 2010 roku. Od Christchurch, loty do 9 różnych międzynarodowych portów w Azji i Australii. Jest główną bazą linii lotniczych Pacific Blue.

Christchurch Airport ma w sumie 35 różnych sklepów i duży wybór kawiarni, barów i restauracji. Inne udogodnienia obejmują apteki, bezprzewodowy internet, bank, centrum biznesowe oraz salon fryzjerski. Jest to szczególnie ważne dla rodzin, ponieważ oferuje zabaw, oraz różnego rodzaju rozrywki.
Nowa Zelandia International Antarctic Centre jest 5 minut pieszo od lotniska. Sudima Hotel Christchurch Lotnisko jest 5 minut spacerem od terminala.