Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Dunedin

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Dunedin – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Dunedin – Podręcznik

Wynajem Samochodów Dunedin
Wynajem Aut Dunedin

Dunedin znajduje się na wschodnim wybrzeżu Wyspy Południowej, na wyspie południowej części. Dunedin jest na czele   wąskie Otago Harbour.Outports jest dziesięć kilometrów na północ od Port Chalmers. Z 110.000 mieszkańców, Dunedin jest drugim co do wielkości miasto na Wyspie Południowej.

Dunedin została założona przez Szkotów w roku 1848. Jej nazwa pochodzi od Szkocji, od Edynburga gaelickim imię, Duneideann.Baldwin Street w Dunedin Street powinno być jednym z najbardziej stromych ulic na świecie. Uznał on, festiwal czekolady, czekolady Cadbury Dunedin Carnival, co roku w czerwcu, w których więcej niż 30.000 Cadbury Jaffa prowadzi w dół wzgórza. Chocolate Factory Cadbury World cały rok wycieczki. Speights Browar Browar jest udostępniony dla zwiedzających. Inne atrakcje przyrodnicze z fantastycznymi widokami i albatros kolonii na Taiaora szefa, który będzie jednym z niewielu na świecie miejsc lęgowych na kontynencie. Dunedin oferuje również surfing działalności.

Port lotniczy Dunedin znajduje się 30 km na południe od centrum miasta.