Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Szkocja

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Szkocja – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Szkocja – Podręcznik

Szkocja
Wynajem Aut Szkocja

Szkocja (5,1 mln mieszkańców w 2008) jest najbardziej wysuniętym na północ z czterech narodów, które tworzą Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej – i zajmuje obszar 78.782 km2 ziemi.W kierunku południowym, na granicy Szkocji przeciwko Anglii, ale jest inaczej, otoczona przez morze ze wszystkich stron.Na północy i zachodzie leży na Oceanie Atlantyckim, na wschód Morza Północnego oraz na Morzu południowo-zachodniej Irlandii. Również wyspy Hebrydy, Szetlandy i Orkady uważany jest za część Szkocji.

Geograficznie jest zwyczajem, aby podzielić na dwie Szkocja – Highlands na północy, niziny na południu. Ponieważ nazwa wskazuje, jest wiele gór w północnej części kraju – i tu również znaleźć najwyższy szczyt Wielkiej Brytanii Ben Nevis (1344 m). W południowej części kraju jest bardziej płaski, bardziej pagórkowatym terenie. fiordy Major pokroić w krajobraz zarówno na wschód i zachód.

Szkocji, która ma przeważnie umiarkowany nadmorski klimat, mocno zainwestował w turystyce – i to zarówno piękne krajobrazy i ekscytujące doświadczenia kulturowe kraju ma do zaoferowania. Część tego, co Szkocji jest znany, kilt (tradycyjna odzież dla mężczyzn, w tym specjalnej, kratki spódnice), muzycznych, kobzy instrument – i produkcji whisky.

Stolica Edynburg liczy około 450.000 – podczas gdy największe miasto kraju, Glasgow, jest centrum obszaru metropolitalnego z ok. 1 milion mieszkańców.Inne główne miasta w Szkocji, Dundee i Aberdeen.

Glasgow International Airport jest krajem najbardziej lotnisko.W przeciwnym razie są międzynarodowe lotniska w EdynburguAberdeen i Prestwick.

Wynajem samochodów to świetny sposób na zwiedzanie Szkocji. Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w większości miast w Szkocji.