Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Edynburg

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Edynburg – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Edynburg – Podręcznik

Edynburg

Wynajem Aut Edynburg

Edynburg, stolica Szkocji i jest częścią okręgu Midlothian.Miasto położone jest na Firth of Forth, która prowadzi do Morza Północnego na wschód od Wielkiej Brytanii.Edynburg to drugie największe miasto w Szkocji po Glasgow , który znajduje się około 80 mil na zachód od Edynburga.Ludności w Edynburgu była mierzona na ponad 470 000 w 2008 r., a miasto jest centrum kulturalnym.

Edynburg powstała na długo zanim stał się miastem w 1329, aw 1437 uzyskał status miasta jako stolicy Szkocji, które zostały od tego czasu. W mieście znajduje się wspaniała kolekcja budynków z dużej części ostatniego tysiąclecia. Zarówno Stary, jak i Nowe Miasto jest wymienione na liście światowego dziedzictwa UNESCO.Historia Starego Miasta sięga do 1000, podczas gdy nowsze mieście pochodzi z 1700 roku. Edynburg oferuje tyle piękne krajobrazy, zamki starożytnych, degustacja whisky i festiwali.

Edynburg Airport znajduje się około 10 km od centrum miasta i został najbardziej ruchliwych portów lotniczych w Szkocji w 2008 r.

polski