Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Glasgow

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Glasgow – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Glasgow – Podręcznik

Glasgow

Wynajem Aut Glasgow

Glasgow jest usytuowany w południowej Szkocji , w pobliżu rzeki Clyde.Istnieje około 30 km do ujścia rzeki w zachodnim Atlantyku na północ od Wielkiej Brytanii.Glasgow po raz pierwszy wymieniony w źródłach w 1100S i został w 1960 roku, miasto czwartym co do wielkości w Europie. Następnie zatonął ludności i dzisiaj jest liczbą ponad 580 000 (2006). To nie do Glasgow i Szkocji, największe w Wielkiej Brytanii trzecim co do wielkości miasta.

W Glasgow znajduje się kilka zabytkowych budynków, ale w większości pochodzą z 1800 roku, kiedy miasto rozbudowany w industrializacji. Jeden z dawnych budynków miasta jest Uniwersytet Glasgow od 1451 Budowa katedry św Mungo’s rozpoczęła się w 1200s i jest dziś znana atrakcja. Glasgow oferuje również wiele parków, z których najstarszy pochodzi z 1400. Pierwsze na świecie Muzeum Religii znajduje się tutaj, wraz z szeregiem wystaw i muzeów.

Zwiedzający mogą wziąć samolot do Glasgow International Airport , położony ok.. 11 km na zachód od miasta.Lotnisko jest drugim najbardziej ruchliwych w Szkocji w 2008 roku.

polski