Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Barcelona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Barcelona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Barcelona – Podręcznik

Barcelona

Wynajem Aut Barcelona

Barcelona w Hiszpanii drugie największe miasto.Znajduje się w regionie Katalonii. Nie było 1,6 mln mieszkańców w Barcelonie w 2007 roku. Przedmieścia może być 3000000 na plus. Jego położenie w północno-wschodniej nad Morzem Śródziemnym sprawia, że do najważniejszych w Hiszpanii centrum ruchu i miasto portowe.Barcelona ma bogate tradycje.

W 1992 roku odbywają się tutaj Letnie Igrzyska Olimpijskie, które z perspektywy czasu pobudziło turystyki. Już w 1450 r. miasto wróciło własnym uniwersytetem, a zamek hrabiów Barcelony, zbudowany w tym samym czasie, może nadal być wizytowane. W przeciwnym razie, miasto wykazują szereg zabytków, z wieloma z nich znajdują się na Liście Światowego Dziedzictwa UNESCO.

Sztuka Zainteresowane strony powinny z pewnością podjąć w Muzeum Picassa. Barcelona jest jednym z najważniejszych miast Hiszpanii przemysłowych, ze szczególnym uwzględnieniem produkcji samochodów (SEAT, Nissan), maszyn, przemysł chemiczny i włókienniczy.

Miasto posiada trzy lotniska. Największy jest Międzynarodowy Port Lotniczy El Prat 12 km na zachód od centrum miasta.

Rezerwacja Wynajem samochodów w Barcelonie tanie i bezpieczne poprzez Taniwynajemaut.pl. Wybierz, gdzie chcesz Barcelona do wsiadania do samochodu i miejsca dostawy. (Cena w jedną stronę wynajmu są wliczone w cenę). Wybierz odpowiedni samochód i podać swoje dane karty kredytowej. Po kilku godzinach dostaniesz potwierdzenie zamówienia.

polski