Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Dlaczego warto wynająć samochód u nas?

Gwarancja niskich cen

Bez limitu kilometrów

Ubezpieczenie i podatki w cenie

Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Żadnych opłat za kartę kredytową

Bez ukrytych kosztów

Wynajem aut Barcelona Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Barcelona Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Barcelona Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Barcelona Lotnisko
Wynajem Aut Barcelona Lotnisko

Lotnisko Barcelona (BCN), zwany też El Prat Airport, położony 10 km na południowy zachód od Barcelony. Działa zarówno autobusowego i kolejowego między lotniskiem a Barcelona. Istnieje 5 różnych Wypożyczalnia samochodów na lotnisku, istnieją Hertz, Avis, Europcar, National Ates i Solms.

Z 27.311.765 pasażerów w 2009 roku, gości na lotnisko w Barcelonie jest drugim największym lotniskiem w Hiszpania. Lotnisko znajduje się główny punkt Spanair i Vueling i jest bezpośrednio podłączony do około 130 miejsc, głównie w Europie. Historia lotniska w Barcelonie 's sięga 1918 roku. Nowy Terminal 1, zaprojektowane przez Ricardo Bofill otwarty w czerwcu 2009 r. i przewiduje się, że kolejny nowy terminal zostanie ukończony w 2012 roku.

Barcelona ma do zaoferowania w prawie 30 różnych kawiarni, barów i restauracji rozsianych po całym lotnisku. Zakres sklepy wolnocłowe, moda i akcesoriów, a także inne rodzaje sklepów są również dobre. Inne udogodnienia obejmują plac zabaw dla dzieci, apteka, centrum medyczne, bezprzewodowy internet, policja, poczta, bank, salon VIP i biur podróży.

Istnieje kilka hoteli w pobliżu lotniska, w tym nowo otwartym hotelu Renaissance Barcelona Airport Hotel, Hotel Ciutat del Prat i Hotel Tryp Barcelona Airport.