Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Girona

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Girona – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Girona – Podręcznik

Girona

Wynajem Aut Girona

Girona znajduje się na północny-wschód od Hiszpanii i jest stolicą prowincji o tej samej nazwie.Miasto ma   86.672 mieszkańców (2005).Girona jest zarówno komercyjnych i przemysłowych miasta. Atrakcje turystyczne to przede wszystkim dzielnica żydowska w centrum miasta, z muzeami, kamiennych budynków i sklepów z antykami. Girona jest wiele starych budynków, aby pokazać, ogród botaniczny, muzeum sztuki i muzeum historyczne, gdzie eksponowane są starożytne dokumenty.

„La Rambla de la Libertad” to nazwa ulicy w centrum, który jest również warto odwiedzić. Istnieje wiele małych sklepów, restauracji i modnych kawiarni.

Girona posiada własny międzynarodowy port lotniczy – Girona – Costa Brava Airport „, który położony jest 10 km na południe od centrum miasta.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w centrum Girony i Girona Costa Brava Airport. Niektóre samochody do wynajęcia dostępne są Toyota Avensis, Peugot 107, Volkswagen Golf i Ford kombi. Ceny świadczonych jesteś w porównaniu z kilku dostawców wynajem samochodów. To zapewnia niski koszt wynajmu samochodów w Gironie.

polski