Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Girona Lotnisko

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Girona Lotnisko – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Girona Lotnisko – Podręcznik

Wynajem Samochodów Girona Lotnisko

Wynajem Aut Girona Lotnisko

Girona-Costa Brava Airport (GRO) znajduje się ok. 12,5 km na południowy zachód od Girona .Są to autobusy do iz lotniska oraz na lotnisko Girona, a także do Barcelony, która trwa około 1 godziny i 10 minut. Stacja kolejowa w Gironie jest dobrze połączone, na przykład, Barcelona , a także na północ w kierunku Francji.Wynajem samochodów firm reprezentowanych w Girona Airport AurigaCrown Wynajem samochodów, Wynajem Goldcar, Avis, Europcar, Hertz i Ates.

5507000 osób odwiedziło lotniska Girona w 2008 roku, miał ogromny wzrost liczby pasażerów w ostatnich latach. Jest to 3. największa baza dla Ryanair, którzy planują mieć 62 różnych połączeń z Girona w maju 2010.

Girona Airport ma pięć różnych punktów gastronomicznych i prosty wybór sklepów, w tym sklep bezcłowy. Inne udogodnienia obejmują ATM, VIP lounge, sale konferencyjne i pierwszej pomocy. Jest to hotel na lotnisku o nazwie Vilobi Park.

polski