Oszczędź do 70% na wynajmie samochodu

Porównujemy 1600 firm, aby znaleźć najlepszą cenę za wypożyczenie samochodów

tick-2Gwarancja niskich cen

tick-2Ubezpieczenie i podatki w cenie

tick-2Bez ukrytych kosztów

tick-2Bez limitu kilometrów

tick-2Żadnych opłat za kartę kredytową

tick-2Obsługa klienta dostępna 24 godz. na dobę

Korzystam z Taniwynajemaut.pl już od kilku lat. Świetna jakość w stosunku do ceny. Zawsze dostajemy nowsze samochody.
Krzysztof Szylar
Podoba mi się, jak przyjazna dla użytkownika jest ta strona i jak łatwo jest porównać ceny wielu firm w tym samym czasie
Agnieszka Wieczorek
Wynająłem samochód od Centauro w Maladze. Samochód miał mniej niż 6 miesięcy i był w bardzo dobrym stanie.
Mariusz Jakubowski
Na pewno znów tu wynajmę. Obsługa klienta w Gran Canaria była miła. Nie było naciągania za paliwo przy wynajmie przez Europcar.
Anna Chrzanowski
Wynajmuję samochód przez Taniwynajemaut.pl co roku w Maladze w Hiszpanii. Same pozytywne doświadczenia.
Dagmara Kruk

Wynajem aut Bruksela

Taniwynajemaut.pl porównuje stawki wynajmu oferowane przez kilka wypożyczalni i odnajduje najlepsze ceny wynajmu samochodów. Bruksela – Wszystkie stawki wynajmu samochodu obejmują niezbędne ubezpieczenia i brak limitu kilometrów.

Bruksela – Podręcznik

Wynajem Samochodów Bruksela

Wynajem Aut Bruksela

Bruksela jest stolicą Belgii i miasto znajduje się w środku kraju, a trochę dalej na północ niż południe.W 2008 r. ludność mierzona na ponad 140 tysięcy, ale jeśli okolic uwzględnione, liczba ta wzrasta do ponad 1 000 000Językami urzędowymi są francuski i niemiecki, ale stanie się również częścią Flandrii. Bruksela jest siedzibą kilku głównych siedzib, w tym UE, Komisji Europejskiej i NATO.

Bruksela została wymieniona w źródłach już w 900-numer i kilka innych belgijskich miast Brukseli charakteryzuje stare, piękne budynki. Jednym z najbardziej znanych atrakcji stolicy Belgii głównego rynku. W języku francuskim miejscu zwanym „Grand-Place”, podczas gdy Niemcy mówią „Grote Markt”. Blisko Rynku, podziwiając wspaniałe fasady słynny Manneken Pis. World’s Fair została w Brukseli w dniach 4 razy.

Bruksela jest połączony z dwoma portami lotniczymi: Międzynarodowy Port Lotniczy Zaventem 11 km poza miastem i Brussels South Charleroi Airport , który znajduje się 46 km od hotelu.Obie oferują zarówno lotów krajowych i międzynarodowych.

Taniwynajemaut.pl oferuje wynajem samochodów w kilku miejscach w Brukseli, w tym hotel Hilton, TVG stacji w pobliżu lotniska Charleroi Zaventem. Rezerwacja wynajem samochodów w Brukseli jest łatwy dzięki taniwynajemaut.pl. Wybierz miejsce w wyszukiwarce i naciśnij „Search” na ofertę.

polski